taylor swift avril lavigne performance victoria tswiftedittaylor swift avril lavigne complicated 1989 tour santaylor swift 2015 avril lavigne avril avril lavigne staylor swift avril lavigne complicated 1989 tour santaylor swift avril lavigne tswift tswiftedit 1989 tourtaylor swift avril lavigne complicated 1989 tour san diego


Život jedna báseň

22. listopadu 2015 v 17:30


"Posunujte hranice, od toho tady jsou. - Život jedna báseň"
Originální název: Slammed
Český název: Život jedna báseň
Vydání originálu: 2012
Vydání v ČR: 2014
Počet stran: 264
Žánr: Díčí Román
Děj se odehrává okolo dívky Layken (Lake) a hocha Willa. Lake se přistěhuje z Texasu a pozná svého souseda Willa, který se jí hned na první pohled líbí a jak to v knížkách bývá, tak se do sebe zamilují. Brzy začne Lake chodit na školu, aby si dochodila poslední ročník střední školy a začnou se objevovat problémy, jak s Willem tak i s rodinou.

Od Colleen Hoover sem již četla Beznaději a Stracenou naději a obě knížky byli úžasné. Půl roku na to co jsem přečetla tyto dvě, jsem se dokopala přečís i tuto knížku a nelitovala jsem. Úplně jsem se do ní zažrala. Skvělý příběh i styl psaní. Můžu jen doporučit.

UKÁZKA: (Já bych to nazvala spoiler.)

"Páni." Podívala jsem se na hodinky. "Tohle je nejrychlejší cesta k sámošce? Jedeme už dvacet minut." Will na mě mrknul a otevřel dvířka. "Ne, vlastně není." Tak tohle už je rozhodně flirtování. A rozhodně motýlci v břiše. Když jsme se vydali přes parkoviště k obchodu, sněžení se změnilo v déšt. "Poběž," zavelel Will. Chytil mě za ruku a táhl mě za sebou ke vchodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama