Smrtná zima

7. února 2016 v 19:11 | Mish
"Nyní se navzájem pozdravíme." Těmito slovy otevře bratr Stockham dnešní hovory o mravnosti. Za řečnickým pultí- kem se tyčí jeho vysoká, vzpřímená postava.

Originální název: Winterkill
Český název: Smrtná Zima
Vydání originálu: 2014
Vydání v ČR: 2015
Počet stran: 366
Žánr: Scifi a fantasy
Lidé žijící po generace v osadě a nesmějí opustit prostor v okolí, protože v lesích číhá zlo. Jedna dívka Emmline poruší pravidlo a vydá se do lesa. V lese potká záhadnou postavu a snaží se zjistit kdo to byl. Při dalších výpravách do lesa odhalý malou chaloupku ve které najde deník, který může dokázat to, že její babička nebyla poskvrněna - neudělala nic zlého, ale nestihla si ho odnést do osady, protože to chaloupky někdo přišel. V osadě se zpřátelila s jedním hradním strážcem a ten se jí svěřil to že v lese na hlídce viděl sloního muže. Jelikož jí celou dobu jejich výletů sůedovali tak ji odsoudí za porušní pravidel a pošlou jí na rozcestí, ale tam se však potká znovu se sloním mužem.

Knížku jsem dostala na vánoce od rodičů po tom co sem ji několikrát zdůraznila to že tu knížku nutně potřebuji. Ke čtení jsem se dostala až na začátku 2016 a zaujala mě. Jenže začátek ledna byl trochu náročný, takže sem moc nečetla, ale než se mi povedlo se od knížky odtrhnout, byla to vždy doba. Jednou sem nestihla autobus, takže kníža je naprosto dokonalá a nemůžu se dočkat na 2. a 3. díl.
TRAILER:
SPOILER:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama