V Pasti

5. února 2016 v 19:42 | Mish
"Jo, jsme tady, u tělocvičny, ale vypadá to, že nás někdo přijíždí vyzvednout," řekl.
Takhle optimisticky to teda rozhodně nevypadalo., ale z jeho úhlu pohledu možná ano - prsty svírající telefon mu asi bránily ve výhledu... A pak se telefon nejspíš přerušil. "Je tu... haló? Slyšíš mě? HALÓ!?"

Originální název: Trapped
Český název: V pasti
Vydání originálu: 2012
Vydání v ČR: 2013
Počet stran: 207
Žánr: Dobrodružné, Pro děti
Ve škole která naprosto zasněžila, tak že se nedá dostat ven a parta teenagerů (Soctty, Jason, Les, Eliah, Julia a Krista) zůstala uvnitř školy. Jak škola začíná být čím dál víc zasněžená a skupina si začíná uvědomovat to, že už pro ně nikdo nepřijede. Odejdou do jedné třídy ve vyším patře a z jídelny si přinesou nějké jídlo. Později rozdělají i oheň, v jedné z vedlejších tříd. Nakonec se jeden z nich vydá na cestu pro zachránu.

První knížka z knižního veletrhu . Knížka byla zajímavá, ale některé části mě trochu nudily a nenadchly mě,takže sem knížku četla docela dlouho. Ikdyž je pravda, že ten fakt když pokaždé co jsem začala knížku číst začalo sněžit, moc požitek z knížky nezlepšil a jenom sem přemýšlela, co by se stalo, kdyby zasněžila i naše škola.

SPOILER:
"Je to jenom na jednu noc," řekla Julie.
"Maximálně," souhlasil Petr. "Třeba už přestalo sněžit."
"Máme bundy," řekla Krista-
Konverzace pokračovala v tomto duchu. Převládal tón "vždyť se zase tolik neděje". Tón "nic netrvá věčně". Značně nucený tón. Bylo to jako poslouchat maminku, jak se vás snaží utěšit, ale vy přitom moc dobře víte, že sama nevěří tomu, co říká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama