CineTube Kladno 18.3. 2015

22. března 2016 v 18:25 | Mish
Toto je můj příběh z CineTube na Kladně


V pátek jsem byla na CineTube na Kladně.Byla jsem tam s kamarádku a někde tam chodil i její bratr, který si nás moc nevšímal. Měli jsme tam sraz hnedka po zkončení kamarádky školy a pak jsme chodili po okolí a hledali obchod, kde budou mít chlazené pití. Na celém náměsí Sítná byl ten obchod jenom jeden -.- Když jsme si pití koupili, tak jsme se najedli a vydali se do kina. Okolo bylo hodně lidí co nemělo lístky, ale nakonec se nám povedlo se dostat dovnitř. V davu lidí jsme našli ten chumel, kde byla fronta na fotku s Nejfakem a Atim a vyfotili jsme se s ními. První fotku s Nejfem sem nedám, protože jsem ji nenahrála a sem líná to udělat teď.
Poté jsme se vydali si najít místo a dokonce jsme našli i docela hezké. Já jsem si v záchvatu nudy šla koupit plakatá Atiho a fakeera. Poté začlo celé promítání.
První byl uvédní film od Marcuse pak zahíjení a představení youtuberů a pak nějakech 70 minut filmu. Možná méně nemám vážně tušení, ale jako správné holky jsme v půlce šly na záchod. :D
Vůbec si nepamatuji jak šly filmy za sebou, protože jejich pořadí nebylo to, na co jsem dávala pozor. Po promítání byla 1 hodina a 30 minut čas na fotky a podpisy. My jsme se hnedka vydali po schodech dolů, kde jsme se vyfotily znovu s Atim a Nejfem. Po chvíli jsme potkali i kluky z Freak Outu a Marcuse. Vyfotili jsme si s Atim fotku na Snapchat a vydali se hledat Vidraila. Nakonec nám došlo, že bude asi v promítacím sále a oprvadu jsme ho, uprostřed toho největšího davu, našly. Stouply jsme si do velké fronty/tlačeníce a čekali. (V době čekání jsme dělali ksichty na fotky jiných lidí co se tam fotili - nikdy ty fotky vidět nechci :D) Když jsme se dostali k Vidrailovy tak jsme se s ním vyfotili a objali a šly jsme za Vaďákem. Poté sme se rozhodly, že už vlastně nevíme co tam dělat a vydali se domů.
Byl to velice povedený den, takže na příští CineTube na Kladně určitě půjdu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 22. března 2016 v 19:05 | Reagovat

Pěkné fotky, já na takové akce nejsem :-)

2 crazyjull crazyjull | Web | 25. března 2016 v 17:15 | Reagovat

Já jsem tě na té akci viděla :D Já mám fotku jen s Atim, protože jsme se s kamarádkou dohodly, že tam nebudeme čekat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama