taylor swift avril lavigne performance victoria tswiftedittaylor swift avril lavigne complicated 1989 tour santaylor swift 2015 avril lavigne avril avril lavigne staylor swift avril lavigne complicated 1989 tour santaylor swift avril lavigne tswift tswiftedit 1989 tourtaylor swift avril lavigne complicated 1989 tour san diego


Doctor Who

20. března 2016 v 20:27 | Mish

Rozhodla jsem se vám sem napsat, co to vlastně Doctor Who je. Postupně sem přidám všechny seriály co mám v menu, takže si každý bude moci udělat obrázek o tom co je to za seriál.

Doctor Who je britský seriál který běží od roku 1963 (Samozřejmě, že měl chvíli pauzu). Hlavní hrdina (The Doctor) cestuje v čase a prostoru pomocí TARDIS (Time And Relative Dimension In Space), která je modrá telefoní budka a často má i svého pomocníka (companion). Jeho hlavní nepřátelé jsou Daleci.
Herec v roli Doctora se mění, ne nějak pravidelně a od roku 2015 je Capaldi už 4 hercem který Doctora hraje, po návratu seriálu po pauze. ( A celkově je už 12 v pořadí plus válečný Doctor (celkově))
Cestují časem i prostorem, dostanou se na různé místa třeba jako Konec všechno. Světové války, nebo různá jiná místa: Největší knihovnu v galaxii, Benátky za dobu upírů nebo paralerní realitu.
Za zmínku stojí nepřátele nazvaní Weeping Angels (Plačící andělé) kteří se hýbou jen, když se na ně nikdo nekouká a když se vás dotknou, tak vás přenesou do minulosti.

Jaký je tvůj nejoblíbenější díl?
Definitivně Tooth and Claw, epizoda kde 10th Doctor s Rose potkají v roce 1879 královnu Victorii, která je na cestě do Trochwood, kde pak Doctor bojuju proti vlkodalakovy.

Jaký je tvůj nejoblíbenější Doctor?
10. Hrál ho David Teenant. ♥
Jaký je tvůj nejoblíbenější companion?
Clara nebo Rose, nejde si vybrat, protože Amy, Rory, Dona i Marta byli taky naprosto úžasní.
Nejoblíbenější hláška?
Oblíbený ship v seriálu?
Asi Rose and 10. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adine Adine | 8. října 2016 v 14:55 | Reagovat

David Tennant!!! Dying...
A Rose!!! Dying again...
Rybí prsty s pudinkem jsem ale neochutnala :D a ten díl s Královnou mám taky hrozně ráda. Ten vlkodlak byl hrozně strašidelný. Bylo mi líto těch lidí, co u něj byli...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama