Doctor Who

20. března 2016 v 20:27 | Mish

Rozhodla jsem se vám sem napsat, co to vlastně Doctor Who je. Postupně sem přidám všechny seriály co mám v menu, takže si každý bude moci udělat obrázek o tom co je to za seriál.

Doctor Who je britský seriál který běží od roku 1963 (Samozřejmě, že měl chvíli pauzu). Hlavní hrdina (The Doctor) cestuje v čase a prostoru pomocí TARDIS (Time And Relative Dimension In Space), která je modrá telefoní budka a často má i svého pomocníka (companion). Jeho hlavní nepřátelé jsou Daleci.
Herec v roli Doctora se mění, ne nějak pravidelně a od roku 2015 je Capaldi už 4 hercem který Doctora hraje, po návratu seriálu po pauze. ( A celkově je už 12 v pořadí plus válečný Doctor (celkově))
Cestují časem i prostorem, dostanou se na různé místa třeba jako Konec všechno. Světové války, nebo různá jiná místa: Největší knihovnu v galaxii, Benátky za dobu upírů nebo paralerní realitu.
Za zmínku stojí nepřátele nazvaní Weeping Angels (Plačící andělé) kteří se hýbou jen, když se na ně nikdo nekouká a když se vás dotknou, tak vás přenesou do minulosti.

Jaký je tvůj nejoblíbenější díl?
Definitivně Tooth and Claw, epizoda kde 10th Doctor s Rose potkají v roce 1879 královnu Victorii, která je na cestě do Trochwood, kde pak Doctor bojuju proti vlkodalakovy.

Jaký je tvůj nejoblíbenější Doctor?
10. Hrál ho David Teenant. ♥
Jaký je tvůj nejoblíbenější companion?
Clara nebo Rose, nejde si vybrat, protože Amy, Rory, Dona i Marta byli taky naprosto úžasní.
Nejoblíbenější hláška?
Oblíbený ship v seriálu?
Asi Rose and 10. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adine Adine | 8. října 2016 v 14:55 | Reagovat

David Tennant!!! Dying...
A Rose!!! Dying again...
Rybí prsty s pudinkem jsem ale neochutnala :D a ten díl s Královnou mám taky hrozně ráda. Ten vlkodlak byl hrozně strašidelný. Bylo mi líto těch lidí, co u něj byli...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama