Haul - Únor 2016

1. března 2016 v 20:49 | Mish

Únor, únor, únor. Copak se dělo u mě v únoru?Únor měl 29 dní a já si 1.3. nepamatuju začátek února, ale nevadí. :D
Pomocí instagramu, kam dávám všechno, sem si trochu připomněla co se dělo.
První kde jsem byla, byl výlet s kamarádkou do Prahy.
Odkud sem si přivezla malé mýdlo ze Sephory (To růžové uprostřed) a svíčku z Ikey.
Další byl asi můj poškolní výlet s jinou kamarádkou pro fakeera (ta flaška), pak jsme byli u nás kde sme koukali na videa a pak sem ji jela doprovodit na bus a potom šla na trening.
Pak byl výlet s rodiči na nákup kde mi koupili micelární vodu (Nivea) a Garnier Pure active. K tomu nevím co napsat, ale na fotku sem to dala a to asi proto, že sem si vzpomněla, že mi to nědo koupil.
A pak nastal Valentýn. ♥ K němu sem dostala od mamči knížku Erebos a od táty knížku Mrazivé léto. Můj názor na Erebos je TADY. A Mrazivé léto je knížka, která může být velice zajímavá, ale mě nechytl ten styl psaní, takže jestli se tady objeví recenze na Mrazivé léto, tak to bude znamenat, že sem se přemohla a i přes nechuť ke stylu psaní, přečetla.
Další je tu tričko s nápisem: Don's Stop When The Journey Continues. Tričko sem si koupila s kámoškou a ona má uplně stejný, abysme ladily.
Poslední věc je knížka Hobit a Papírová Města. Obě knížky mi koupila mamča, protože Hobita koupit byla maximální nutnost, protože ho máme jako povinnou četbu. Což je něco naprosto úžasného. No a Papírová Města, to je prostě to. Tu knížku si chci přečíst už od loňského jara, pak vyšel film s Carou Delevigne což je něco naprosto úžasného. Hodně kamarádů my slibuje, že mi tu knížku pučí, ale já sem byla líná čekat, takže sem přemluvila mamču a ta mi ji koupila.
No a to nejnovější co v tomhle článku je, je moje fotka nahoře :D
Právě teď (od 26.2. 2016) jsem nemocná. Je to pěkná nuda, moje My Story na Snapchatu trpí, protože ho pořád spamuju. (Spamuju i lidi v soukromym) Tohle je jedna z fotek a toho nápisu si nevšímejte, kdybych ho dala pryč tak je ta fotka taková neúplná. Jak už sem psala hodně lidem. Já tady doma uplně trpím. Od pátku sem nevyšla ven, protože to mám zakázané. Přicházím o treningy a o školu, kterou budu muset dohánět. -.-
No to je asi za únor všechno. Příště zkusím si to psát hned, aby to bylo přesnější a bylo toho víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama