Jarní úklid

6. dubna 2016 v 21:19 | Mish

Nedávno nám začalo jaro, no nevím jestli to bylo nedávno, ale už je venku hezky na slabou bundu a mikinu, takže jsem se při jedno velkém uklízení rozhodla uklidit, přerovna a bůhvíco ještě udělat s tím místem co mám pod postelí.
No, našla jsem tam spousty zajímavých věcí, ale o tom až později.

Já jsem typ člověka, který uklízí z donucení, ale když má náladu, tak uklidí všechno a hodně toho najde. Jednu takovou náladu jsem měla nedávno, už si nepamatuji kdy, protože tento článek plánuji psát už hodně dlouho.
Z podpostele jsem vyndala uplně všechno co tam bylo, ale nějak více jsem se zastavila jen u bedny s knížkamy a u krabice se starými pohledy. Všechno to uklízení mi zabralo spousty času a nakonec jsem odsunovala i postel a vyluxovala a vytřela i na místech, kde se to tak půl roku nedělalo, protože normálně postel neodsouvám. (Taky kdo jo, třeba ta moje je těžká.)

První co bylo, tak jsem vyndala velkou krabici s knížkama. Byly to knížky, které jsem četla, když jsem byla mladší a ty co jsem v té době dostala. Vyndala jsem to všechno a našla třeba 3 knížky Neználka nebo 3 knížky Případů Vrťapky, co vycházel/vychází v Mateřídoušce. Jsou to tři dokonalý knížky plný hádanek pro děti a s potěšením jsem zjistila, že jsem byla docela chytrá, když jsem byla mladší a všechno luštění jsem si psala na papíry vedle, takže jsou knížky jako nové. Další co tam bylo, byla knížky Malý Princ. Malého Prince jsem četla, když jsem byla malá, ale moc si z toho nepamatuji, tak jsem si řekla, že si ji přečtu znovu, protože každý Malého Prince zná. (RECENZE) Další knížka byla velká enciklopedie pro děti a knížka Zelený strachy mrtvý smíchy. (Vlastně ani nevím co je to za knížku, ale líbil se mi ten název, tak jsem si řekla, že si ji někdy přečtu a dala si ji na poličku ke knížkám)

Dále jsem prohrabala spousty krabic, ale v nich nebylo nic zajímavého, až na kufřík se starýmy dopisy. Snad už od školy jsem si schovávala všechno co mi poslaly rodiče na tábory a školy v přírodě. Našla jsem tam 2 naprosto dokonalé o které bych se chtěla podělit. :)
Můj táta rád kreslí, takové maličkosti a tyto dva dopisy jsou z doby, kdy jsem ujížděla na 1D a Stragate. Poslal mi takle dokonale pokreslenou oálku. Prostě dokonalost a navíc je to originální. :D
Kvalita fotek je taková, no není nejlepší, jenže já teď mám záložní mobil. Papír, papír je dosta špinavý a zmuchlaný, ale to se dá omluvit, je to taky docela staré.

Tak tohle bude asi všechno. Trochu článek o ničem, ikdyž já jsem se o to chtěla podělit, protože si myslím, že ty dopisy, je něco hezkého. :)
Schovával si někdo z vás také dopisy z dětství?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shelly shelly | Web | 7. dubna 2016 v 13:38 | Reagovat

ahoj nechceš se účastnit mé soutěže ? :)
tady je více info
http://prolhane-krasky-fans.blog.cz/1603/navrh-na-soutez

2 Michaela Michaela | Web | 7. dubna 2016 v 16:04 | Reagovat

Taky mám schované všechny dopisy od rodičů a od kamarádek z prázdnin a ták. Je to fajn si to takhle jednou za čas přečíst a zavzpomínat. Ovšem nejradši mám, když mamka vytáhne dopisy, který jsem psala já :D Většinou tam bylo shrnutí toho jaký bylo počasí a jestli by mi neposlala stovku na sladkosti :D Já teda s uklízením nemám problém, nebo nikdy se do toho nemusim moc nutit, naštěstí :D

3 sakay sakay | Web | 8. dubna 2016 v 20:34 | Reagovat

já si taky všechno schovávám, mám i deníčky :D a to je fakt děsná prd*l :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama